| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 2 cm |
| Color | Black |
| Furniture | YKK |
| Main fabric | Cordura honeycomb |
| Lining fabric | Ripstop 1000 |
| Zipper | YKK |
| Size | 17.5×12.5 cm |
| Weight | 76 g |
$12
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 2 cm |
| Color | Black |
| Furniture | YKK |
| Main fabric | Cordura honeycomb |
| Lining fabric | Ripstop 1000 |
| Zipper | YKK |
| Size | 17.5×12.5 cm |
| Weight | 76 g |