9636₴
IGDP3 Rolltop — це модель третього покоління рюкзаків Blackpack з рол-топ конструкцією, яка дає змогу легко збільшувати об’єм, щоб вмістити все: від спортивного спорядження до великих покупок. У складеному вигляді він зберігає акуратну форму та впізнаваний дизайн серії IGDP. Rolltop має акуратні лямки без звисаючих строп і доступна у двох кольорах: чорному та сірому.
Цей рюкзак ідеально поєднує практичність для щоденного використання з гнучкістю для нестандартних завдань.
Передня кишеня швидкого доступу — для окулярів або дрібниць.
Основна секція з рол-топ закриванням, яке можна фіксувати як верхніми, так і боковими фастексами.
Дві бокові кишені для пляшки чи парасолі, з можливістю фіксації для більшого об’єму.
Ручка для зручного перенесення або підвішування.
Основне відділення з великим простором для речей.
На передній стінці — одна кишеня на застібці для дрібних предметів.
Відділення для ноутбука з посиленим нижнім захистом.
Окрема кишеня для планшета чи документів.
Прихована кишеня на спинці — для грошей або документів.
Кишені на лямках — для дрібних аксесуарів, навушників або AirTag.
Матеріали: рюкзак виготовлений із X-Pac — легкої та міцної тканини, що стійка до зношування й добре зберігає форму. Спинка та лямки виготовлені з оновлених матеріалів, які стали ще комфортнішими та довговічнішими.
Розміри: 47 + 25 × 30 × 19 см (у розгорнутому стані)
Об’єм: 30 л
Вага: 920 г
| Вага | 1,35 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 31 × 16 см |
| Колір | Black, Gray |
| Комплектація | Рюкзак |
| Фурнітура | Woojin, YKK |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Основна тканина | X-Pac |
| Блискавка | YKK, YKK Aquagard |
| Розміри | 47+25x30x19 см |
| Вага | 920 г |
| Об'єм | 30 л |
Від: 4355₴