Від: 4355₴
Оновлена версія класичного рюкзака у лаконічному дизайні без зовнішніх кишень. Модель самостійно стоїть на поверхні та має продуману організацію: захищений відсік для MacBook 16″, систему сітчастих кишень на блискавках та внутрішнє місце для пляшки.

Легкий, міцний і продуманий — Bravery 2 зберіг свій лаконічний дизайн, але отримав більше функцій та став ще доступнішим.
Це рюкзак, який зручно брати з собою на роботу, у поїздки чи на прогулянку містом.
Він добре тримає форму, що дозволяє йому самостійно стояти на поверхнях.
Основне відділення
Усередині:
Передня вертикальна кишеня
На повну висоту рюкзака — зручно для документів, садочка тощо.
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 31 × 16 см |
| Колір | Black, BlackOut, Coyote, Gray, Green, Hot orange, Olive, Red, Yellow |
| Комплектація | Рюкзак |
| Фурнітура | YKK |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Основна тканина | Cordura500d/CorduraReflective, Cordura500d/UltraGrid, Cordura500d/X-Pac |
| Блискавка | YKK |
| Розміри | 45x31x14 см |
| Вага | 630 г |
| Об'єм | 18 л |
Від: 1₴