3740₴
Компактна нагрудна/поясна сумка Blackpack Urban Bag 1.5 UltraGrid. Неймовірна якість, мінімалістичний дизайн та продумана організація для повсякденного використання!

Urban Bag 1.5 з матеріалом UltraGrid — оновлена версія однієї з найпопулярніших моделей Blackpack. Це сумка, яка поєднує зручний розмір із продуманою організацією, підходить для міста й подорожей. Вона достатньо компактна, щоб комфортно носити її щодня, і водночас містка, щоб взяти із собою документи, гаджети, аксесуари чи інші необхідні речі.
Urban Bag має три основні зони зберігання:
Постачається без ременя. Ви можете використати вже наявний ремінь від інших сумок Blackpack або обрати потрібний у каталозі.
| Вага | 0,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 32 × 16 × 10 см |
| Колір | Black, BlackOut, Coyote, Gray, Green |
| crosssell_skus | waist_II,Fidlock,waist_L,waist_M,3_point |
| Комплектація | Без ременю на пояс, Сумка |
| Фурнітура | Woojin, YKK |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Основна тканина | Cordura honeycomb, UltraGrid |
| Блискавка | YKK, YKK Aquagard |
| Розміри | 33x15x9 см |
| Вага | 275 г |
| Об'єм | 2,7 л |