1892₴
Поуч для EDC-набору з можливістю використання знімного модуля. Спеціальна внутрішня конструкція запобігає перехрещенню речей, завдяки чому органайзер легко закривається навіть при повному наповненні. Матеріали UltraGrid та Cordura.

Переднє відділення
Одна сторона — пласка кишеня з велкро-панеллю. Інша — пласка кишеня на блискавці.
Передбачений карабін для фіксації та зовнішня еластична резинка. Додані вушка для зручного утримання.
Основне відділення: Закривається двосторонньою блискавкою YKK №8. Всередині: високі пласкі кишені; асиметрична внутрішня організація; еластичні фіксатори; карабін для ключів.
| Вага | 0,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 24 × 16 × 8 см |
| crosssell_skus | module Pouch 2 |
| Колір | Black, BlackOut, Coyote, Gray, Green |
| Фурнітура | Woojin, YKK |
| Основна тканина | UltraGrid/Cordura |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Блискавка | YKK |
| Розмір | 18x13x4,5 см |
| Вага | 146 г |