| Вага | 0,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 26 × 18 × 2 см |
| Колір | Black |
| Фурнітура | YKK |
| Основна тканина | Cordura honeycomb |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Блискавка | YKK |
| Розмір | 17,5×12,5 см |
| Вага | 76 г |
396₴
| Вага | 0,1 кг |
|---|---|
| Розміри | 26 × 18 × 2 см |
| Колір | Black |
| Фурнітура | YKK |
| Основна тканина | Cordura honeycomb |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Блискавка | YKK |
| Розмір | 17,5×12,5 см |
| Вага | 76 г |