$38
Our signature product. The best choice to get to know Blackpack

We’ve prepared a limited Christmas edition of Vanbax 2 with a themed print. It’s a great gift for loved ones, friends, or yourself.
The first 50 bags will get a nice bonus — a branded Christmas cookie included.
This way the gift will be not only beautiful and practical, but also delicious. And yes, the cookies are custom too — ours 🙂
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 16 × 10 cm |
| crosssell_skus | waist_II,Fidlock,waist_L,waist_M |
| Packaging | Bag, Without waist belt |
| Furniture | Woojin, YKK |
| Main fabric | X-Pac |
| Zipper | YKK, YKK Aquagard |
| Lining fabric | Ripstop 1000 |
| Dimensions | 27×14×8 cm |
| Weight | 116 g |
| Volume | 2 L |