| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 8 cm |
| Color | Black |
| Main fabric | X-Pac |
| Packaging | Waist belt |
| Lining fabric | Ripstop 1000 |
| Zipper | YKK Aquagard |
| Size | 20×14×3 cm |
| Weight | 230 g |
| Volume | 0.4 L × 2 |
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 8 cm |
| Color | Black |
| Main fabric | X-Pac |
| Packaging | Waist belt |
| Lining fabric | Ripstop 1000 |
| Zipper | YKK Aquagard |
| Size | 20×14×3 cm |
| Weight | 230 g |
| Volume | 0.4 L × 2 |