1452₴
Компактний органайзер для базового EDC-набору з матеріалу UltraGrid. Має асиметричну внутрішню організацію для зручного закривання, велкро-панель для патчів та надійну фурнітуру YKK і Woojin.
Переднє відділення: одна сторона має пласку кишеню на блискавці. Інша — велкро-панель для патчів і додаткову пласку кишеню.
Передбачений карабін для фіксації.
Основне відділення: закривається двосторонньою блискавкою YKK №8. Конструкція з бортиком формує об’єм.
Всередині: високі пласкі кишені з обох боків; з одного боку — потрійна організація; з іншого — подвійна; кишені до самого дна; карабін для ключів.
Асиметрична організація зменшує перехрещення відсіків при закриванні.
| Вага | 0,15 кг |
|---|---|
| Розміри | 21 × 12 × 5 см |
| Колір | Black, BlackOut, Coyote, Gray, Green |
| Фурнітура | Woojin, YKK |
| Основна тканина | UltraGrid |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Блискавка | YKK |
| Розмір | 14x10x3,5 см |
| Вага | 96 г |
396₴