9636₴
Флагманський рюкзак, що тримає форму та має лямки з акуратним регулюванням без звисаючих строп. Продумана організація з окремими зонами для ноутбука, планшета та аксесуарів.
IGDP3 — це флагманська модель третього покоління рюкзаків від Blackpack, що ідеально підходить для щоденного використання в місті та подорожах. Впізнаваний дизайн збережено, але конструкцію та організацію значно покращено. Корпус рюкзака тримає форму і може стояти самостійно, а лямки мають акуратне регулювання без звисаючих строп. Доступні два класичні кольори: чорний і сірий.
Кожен елемент рюкзака спроєктовано для логічного розміщення речей та швидкого доступу. Техніка захищена, документи впорядковані, а дрібні аксесуари завжди під рукою.
| Вага | 1,4 кг |
|---|---|
| Розміри | 46 × 31 × 16 см |
| Колір | Black, Gray |
| Комплектація | Рюкзак |
| Фурнітура | Woojin, YKK |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Основна тканина | X-Pac |
| Блискавка | YKK, YKK Aquagard |
| Розміри | 47x30x19 см |
| Вага | 1060 г |
| Об'єм | 25 л |
Від: 4355₴