-4 кишені для карток
-Кишеня для ключів чи дрібних речей
-2 кишені в середині для організації купюр
-4 кишені для карток
-Кишеня для ключів чи дрібних речей
-2 кишені в середині для організації купюр
| Вага | 0,15 кг |
|---|---|
| Розміри | 16 × 11 × 4 см |
| Колір | Black, Coyote, Gray, Olive |
| Комплектація | Гаманець |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Основна тканина | X-Pac |
| Блискавка | YKK Aquagard |
| Розміри | 13×8,5 см |
1320₴