1276₴
Наш товар-візитівка. Кращий вибір для знайомства з Blackpack

Ми підготували лімітовану різдвяну версію Vanbax 2 з тематичним принтом. Це вдалий подарунок для близьких, друзів або для себе.
Перші 50 бананок отримають приємний бонус — фірмовий різдвяний пряник у комплекті.
Так подарунок буде не лише красивим і практичним, а ще й смачним. І так, пряники теж кастомні — наші 🙂
| Вага | 0,25 кг |
|---|---|
| Розміри | 32 × 16 × 10 см |
| crosssell_skus | waist_II,Fidlock,waist_L,waist_M |
| Комплектація | Без ременю на пояс, Сумка |
| Фурнітура | Woojin, YKK |
| Основна тканина | X-Pac |
| Блискавка | YKK, YKK Aquagard |
| Підкладкова тканина | Ripstop 1000 |
| Розміри | 27х14х8 см |
| Вага | 116 г |
| Об'єм | 2 л |