-4 card pockets
-Pocket for keys or small items
-2 interior pockets for organizing bills
-4 card pockets
-Pocket for keys or small items
-2 interior pockets for organizing bills
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 4 cm |
| Color | Black, Coyote, Gray, Olive |
| Packaging | Wallet |
| Lining fabric | Ripstop 1000 |
| Main fabric | X-Pac |
| Zipper | YKK Aquagard |
| Dimensions | 13×8.5 cm |
$39